TURKSE MARKT | IKINCIEL PAZARI | SAHIBINDEN SATILIK
www.hollandarehberi.nl
Hollanda Turk Medyasi


KAZA AVUKATI – TURKSE LETSELSCHADE BURO Görüntülenme: 3.091
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 oy, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

 
Sektör : Elite Üyeler, Hollanda, Hukuk Büroları, Vip Üyeler
Tarih : Temmuz 19, 2013
Yorum: (0)

İşyeri Tanıtımı: Trafik ve is kazalari tazminatlari hakkiinda danismanlik ve hukuk hizmeti Turkce olarak verilir.

Sizlerin ve yakınlarınızın karıştığı is ve trafik kazaları ve olayların sonrasında bilgi sahibi olmadığınız haklarınızın varlığından sizleri haberdar eden,  doğru yol gösteren ve çözüme giden yöntemlerle sağlıklı ve doğru bilgileri sunan  ELFI Letselschade  & Advies Kuruluşumuz, Hollanda’nın tamamında faaliyetlerine devam etmektedir. Uzman ve deneyimli kadromuz ile sorunlarınızın çözümünde sizlere öncülük ederken, bireysel yaralanma davalarında uzman eksperlerimiz ve danışmanlarımız sizlere ve mağdur olan yakınlarınıza yardımcı olmaktadır. Gücümüzü geçmişte takip ettiğimiz  ve şuan halen görülen davamızdaki müşterilerimizin memnuniyetinden almaktayız. Hollanda da yaşayan ya da yurtdışında bulunan vatandaşlarımıza yardımcı olarak, tazminat haklarının takibini  neticelendirmekteyiz. Hollanda’da ki ev adresinizi’de ziyaret ederek, herhangi bir kaza sonucu daha çok mağdur olmamanız için çalışırız ve haklarınızı koruruz. Mağdur iseniz, uğramış olduğunuz her türlü kayıp, maddi ve manevi zararlarınız  karşısında ELFI Letselschade & Advies Kuruluşumuz, bir ilkeye  öncülük ederek, Profesyonel Danışmanlık Yönetim kadrosuyla çağdaş bir anlayışı bir adım ileriye taşımaktadır.

Davanızı, hemen başlatmak için lütfen 010-2424124 ile iletişime geçiniz. Hastanede, evinizde veya işyerinizi  ziyaret ederek sahip olduğunuz haklar ve sorumluluklar hakkında sizi bilgilendiririz.

Diğer sayfalarımızı da incelemenizi bekleriz.

Bu konuda  ilgili sorularınız veya başvurularınız için telefon, mail , fax veya web sitemiz aracılığı ile bizimle temasa geçebilirsiniz.


KAZA AVUKATI – TURKSE LETSELSCHADE BUROEtiketler:, , , , ,

<< Yeni ilan | Eski ilan >>

Yorum yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.Hollanda Türk Firma,İşyeri Rehberi | Turkse Bedrijven en Ondernemers
Görüntülenme: