TURKSE MARKT | IKINCIEL PAZARI | SAHIBINDEN SATILIK
www.hollandarehberi.nl
Hollanda Turk Medyasi


Website Tasarimi Görüntülenme: 4.607
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 oy, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

 
Sektör : Bilgisayar & Bilişim & İnternet, Elite Üyeler, Hollanda, Vip Üyeler
Tarih : Şubat 10, 2013
Yorum: (0)

Bu yazı websayfa tarafından gönderilmiştir
Biz Kimiz?
2008 yılında web tasarımı ve grafik tasarımını profesyonel olarak yapmak amacıyla kurulan Web Sayfa Tasarım, bugün 7 yıllık tecrübesi ile her türlü “Dijital Medya” tasarım ürünlerini sunan; gereklilik ve fonksiyonaliteyi özgün bir tasarımla kaynaştıran bir tasarım sitesidir.
www.websayfa.nl admin@websayfa.nl
Kuruculari:
Ugur Demirci ( Bilgisayar Müh. )

Neden Biz ?
Sade ve çarpıcı tasarımlarla daima orijinalliği ararız. İş odaklıyız, bizim için esas olan sonuca ulaşmaktır. En önemlisi her zaman için iyi bir dinleyiciyiz …
Biz Düşünürüz, Biz Yaratıcıyız, Biz Bilgisayar Tutkunuyuz, Biz Heryerdeyiz, Sade çarpıcı özgün tasarım sunarız.
AMACIMIZ
Firmalar yada şahısların, ürün yada hizmetlerini en etkili ve ucuz bir şekilde sergileyebilecekleri ortam internettir. Peki bu büyülü dünyada yerinizi almak için doğru partneri seçtiniz mi ?
Websayfa.nl size kurumsal kimliğinizi etkin ve doğru yansıtacak yaratıcı tasarım alternatifleri sunuyor.
Her biri konusunda uzman tasarım ve yazılım ekibimiz tarafından web siteniz Shockwave , Dinamik/Statik HTML , Java , Asp , .NET, Php , Cgi gibi teknolojilerle hazırlanarak internete entegre ediliyor.
HIZMETLERIMIZ
Web Kimliği Geliştirme
Özellikle ticari amaçlı yapılan web tasarım ları için, özelliklerine uygun ve hedefledikleri müşteri kitlesinin zihninde şirket hakkında doğru ve kalıcı kanaatler oluşturabilmek amacıyla, logo ve amblemden başlayarak her türlü kurumsal kimlik öğesinin geliştirilmesi, müşteri odaklı web tasarım geliştirmek kullanıcıların rahat ve özgür bir şekilde web sitenizden şirket bilgilerinize ulaşabilmesini sağlamak.
Kurumsal Kimliğin Adaptasyonu
Kurumsal web tasarım yaptıracak olan şirketlerin kurum kimliklerinin web’e uyarlanması veya web tasarım versiyonunun yeniden geliştirilmesi.
Grafik Tasarım
Sitenin grafik konsteptinin geliştirilmesi ve uygulanması, Logo tasarım , broşür tasarım, kartvizit tasarım vb.. hizmetler.
İçerik Üretimi
Sitede yer alacak metin, başlık, slogan, motto ve benzeri öğelerin üretilmesi
Navigasyon
Ziyaretçilerin sitenizde nasıl dolaşacaklarını göstermek amacıyla kullanılan menüler ve butonların oluşturduğu navigasyon sisteminin algoritmasının kurgulanması ve web tasarım uygulamasının gerçekleştirilmesi.
Animasyon
GIF, Flash, Shockwave, Java, 3D, QTVR.


Website TasarimiEtiketler:, , , , , , , , , , , ,

<< Yeni ilan | Eski ilan >>

Yorum yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.Hollanda Türk Firma,İşyeri Rehberi | Turkse Bedrijven en Ondernemers
Görüntülenme: FRANSA'DAKI TRK DOKTOR ADRESLERI = 34346 ,FRANSA'DAKI TRK GIDA PAZARLARI = 24546 ,FRANSA'DA DEGISIK MESLEK VE ISYERLERI = 16585 ,FRANSA'DAKI TRK AVUKAT BROLARI = 15034 ,FRANSA'DA TRK TERCMAN-TERCME OFISI = 14611 ,Hollanda'da Trke ?? ve ??ci ar?yorum = 14292 ,FRANSADA TRK KADIN,ERKEK KUAFRLERI = 12178 ,FRANSA'DAKI TRK SEYAHAT ACENTALARI = 11406 ,FRANSA'DAKI TRK RESTAURANTLARI = 11360 ,FRANSA'DAKI NISAN,DGN,KONSER SALONLARI = 9356 ,PARIS'TE TRK SIGORTA SIRKETLERI = 8282 ,YUVAM Mbelhaus - Mobilyaci - Wuppertal = 5473 ,?AFAK BAZA - Mobilya = 5432 ,Ko Vleeswaren - Zoeterwoude - Zoeterwoude = 5234 ,Dilara Kitapevi - Amsterdam = 5117 ,
Etiketler:Adres Listesi Amsterdam ARNHEM Breda Den Haag Dugun Emlakci Hollanda Mobilya Oto Kiralama rent a car Rotterdam tercuman
De Letselschadebehandelaar