TURKSE MARKT | IKINCIEL PAZARI | SAHIBINDEN SATILIK
www.hollandarehberi.nl
Hollanda Turk Medyasi


YÜZHAVUZ San. ve Tic. Ltd. Şti. – Prefabrik havuz Görüntülenme: 1.813
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oylanmamış)
Loading...

 
Sektör : Inşaat Mimarlik Firmaları
Tarih : Eylül 5, 2013
Yorum: (0)

Gonderen: Ridvan Uzunal Email:info@yuzhavuz.com.tr

Sadece birkaç saat içinde kendinizin de kolayca monte edebileceği, içerisinde fiyat listesi, gerekli bilgi ve ürünleri barındıran, prefabrik, modül ve aile havuzları ve havuz aksesuarları konusunda Türkiye genelinde en büyük Online sitesine hoş geldiniz. YüzHavuz firması çek kökenli Mountfield A.S. fabrikasının Türkiye resmi mümessilidir.

Bir havuzun maliyeti nedir acaba? Piyasaya havuz pazarlayan birçok şirket için bu oldukça zor bir sorudur aslında. Bunun cevabını ancak uzun süren prosedürler, malzeme hesaplamaları, araştırmalar sonucu elde edebilirsiniz. Ve ortaya çıkan fiyatlar o kadar fahiştir ki, sonuçta havuz erişebilemeyeceğiniz bir lükse dönüşmeye başlar. Ama artık devir değişti. Huzurunuza bir havuzu kullanabilmeniz için gerekli tüm unsurları içeren kompak setlerde takdim edilen ve kendiniz bile zahmetsizce seri şekilde kolayca monte edebileceğiniz “Azuro” serisi havuzlarını takdim etmenin gururunu yaşıyoruz. Farklı boyutlarda, derinliklerde ve şekillerde sunulan “Azuro” serisi havuzları, Avrupa ve USA menşei üretim olup, ful iki yıl garanti kapsamlı ve cidarların da ful 5 yıl garantilidir. Üstelik inanılmaz ucuz fiyata sunulan bu havuzlar, sizin tüm taleplerinizi de boşa çıkarmayacağından emin olabilirsiniz.

Ayrıca sitemizde aydınlatmalı ve 1.5 m derinliğinde “İbiza” serisi modül havuzları olduğu gibi, “Calypso” serisi fiber-camdan üretilmiş lüks aile havuzlarımız da bulunmaktadır. Havuzunuz için çok sayıda aksesuarlarımız mevcut olup – güneş panelleri, ısıtma pompaları, havuz mobil çatıları, su ilaçlama preparatları, profesyonel kuvars filtrasyonu – ev ortamında kullanılması bile mümkün olan kum filtreli pompalar, kartuşlu filtrasyon sistemleri, güneş enerjisi duşları, havuz temizleme aletleri ve aklınıza gelen her türlü cihaz ve yedek parçalarımızı devamlı depomuzda bulundurmaktayız ve bunların bilgileri sitemizde devamlı olarak güncelleştirilmektedir.


YÜZHAVUZ San. ve Tic. Ltd. Şti. – Prefabrik havuzEtiketler:, , , , , , ,

<< Yeni ilan | Eski ilan >>

Yorum yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.Hollanda Türk Firma,İşyeri Rehberi | Turkse Bedrijven en Ondernemers
Görüntülenme: