Ankara Öz Çankaya Nakliyat ve Taşımacılık

Isyeri Adi: Ankara Öz Çankaya Nakliyat ve Taşımacılık
Sektör: nakliyat, taşımacılık,
Ülke: türkiye
Sehir: ankara
Adres: dikmen caddesi 302/16 çankaya Ankara
Posta Kodu: 06450
Telefon: 03124802505
Fax:
Eposta: iletisim@ankaracankayanakliyat.net
Web Adresi: www.ankaracankayanakliyat.net

Ilgili Kisinin

Adi Soyadi: ugur Karaaslan
Eposta: iletisim@ankaracankayanakliyat.net
Telefon: 03124802505
Isyeri Tanitimi: Firmamız Ankara Nakliyat sektöründeki yerini 19 Yıldır güvenle korumaktadır. Çankaya – Ankara merkezli kurulmuştur.
Firmamız kendine ait kamyonları ve kamyonetleri sayesinde evden eve nakliyatı şehir içi ve şehirler arası olarak en profesyonel şekilde sağlamaktadır.
Ankara nakliyat ve evden eve nakliyat sektöründe çok saygın bir yerimiz vardır. Bunu da yılların bize vermiş olduğu tecrübeye borçluyuz.Evden eve nakliyat işi tecrübe ve güven ile beraber kaliteyide ister.
19 Yıldır seri olarak faaliyette bulunan Ankara Öz Çankaya Nakliyat, ofis,büro, ev taşımacılığı için kurulmuş ve bu alanda en iyi hizmeti vermek için çalışmalar sürdüren bir firmadır.
Müşterilerimizin hakkımızda pozitif düşünmesi en önemli ilkemizdir. Günümüze kadar müşterilerimize verdiğimiz hizmetten ötürü bir çok insan tarafından saygı ile anılmaktayız.Yaptığımız taşımacılık ve nakliyat hizmetinde güven vermek en temel özelliklerimiziden birisidir.

Etiketler: ankara nakliyat,ankara nakliyat firmaları,nakliyat,nakliye,ankara taşımacılık,ankara evden eve nakliyat,ankara evden eve taşımacılık,nakliya, evden eve,kargo,depolama,lojistik,öz çankaya nakliyat