Bu yaziyi okumadan yola cikmayiniz

ethemSigorta güvenceleriniz..

Hollanda sigorta hizmetlerinin yaygın olduğu ülkelerden biridir, her riskinizi sigorta ettirmek mümkün, “Kaza geliyorum Demez“ düşüncesiyle hareket etmek lazım.
Araç sigortalarında SVI şoför dahil yolcu ve şoförü kapsayan sigortanın ihmal edilmemesi lazım, haksız bir kaza yapsanız bile sizin yaralanmalarınızdan doğacak tüm zararlarınızı karşılar.
Yol seyahat sigortası, yolda başınıza gelebilecek tüm kaza ve aksiliklerde zararlarınızı karşılar.
Rechtbijstand – Hukuk sigortası gerekli bir sigorta, yurt içinde ve dışında yasal haklarınızın takibi için tüm masrafları karşılar, malum avukatların ücretleri küçük rakamlar değildir.
Yıllık bazda 300-500 Euro bütçe ile ailenizin ekstra risklerini teminat altına alabilirsiniz.
Sigorta hizmeti aldığınız kuruluştan mevcut sigortalarınız ve eksik kalan sigortalarınız hakkında bilgi alin ve eksik sigortalarınızı tamamlayın…
Poliçelerinizi okuyarak hak ve sorumluluklarınızı bilin.
Kaza ve sonrası….
Kazalar maalesef hayatımızda kaçınılmaz…
Maddi hasarlı kazalarda yasalarca kaza formülünün karşılıklı oluşturulması ve taraflarca imzalanması hukuken geçerlidir, bu süreç Türkiye içinde geçerlidir, tabiki her ülkenin farklı kuralları vardır.
Okuyamadığınız belgeleri imzalamayın, kaza yerinin ve aracın resimlerini çekin, tanıkların bilgilerini alin.
Yaralanmalı kazalarda muhakkak polis raporu almaya çalışın ve hastanelerden sağlık raporlarınızı talep edin.
Sigortanıza kazayı acilen ihbar edin ve verecekleri talimatları takip edin, genelde sigortanızın kaza yaptığınız ülkede destek alınabilinecek bağlantıları vardır.
Yapmış olduğunuz tüm maddi harcamalarınızın belgelerini muhafaza edin. Yaralanmalı kazalarda haklarınızın aranması için zamanında başvurularınızı yapın ve sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyin. Hukuksal yardım için kendi dilinizde ve kültürünüzde hizmet veren www.kazauzmani.nl den ücretsiz danışmanlık ve hukuk hizmeti alabilirsiniz.

Yazar=Ethem Emre
info@kazauzmani.nl