eylultelekom

eylulGonderen: hasan aygün Email:burcum_255@hotmail.com

2 : CEPLİRA nedir ? CEPLİRA nasıl yüklenir?
Aşağıda belirtmiş olduğumuz makalelerde Cep lira hakkında bilgi sahibi olunuz.
CEPLİRA HİZMETLERİ ;
•Müşteri Odaklı : Müşterilerimizin beklentilerini aşma amacına tutkuyla bağlıyız ve \”Parça kontör,cep lira,Toptankontor ,Parcatl ve Parça kontör hizmetlerini yönlendiren faktörleri anlamak için yatırım yapmaktayız. Aldığımız her karar sunduğumuz müşteri deneyimi göz önünde bulundurularak şekillendirilir ve hepimiz,tepki alacağımızı bilsek bile müşterilerin menfaatlerini savunuruz. Müşteri deneyimine gerekli ilgiyi göstermememiz veya buna ilişkin üzerine atmamız söz konusu olamaz .
•Yenilikçi Bu ilke yeni ürün servis ve iş yapış biçimleri yaratıp kullanıma ortaya koymakla ilgilidir.Parçakontör hizmetlerini En iyi çalışanlara sahibiz; yeni yetenekleri bünyemize katıyor ve ayrıca başarılı kişilerin gelişimlerine yatırım yapıyor, yükselmelerini sağlıyoruz ve ödüllendiriyoruz. hizmetlerini . \”Hırs ve Rekabetçilik ilkeleri, bir organizasyon olarak için geçerli olup ekibi oluşturan bireyler için geçerli değildir. İş geliştirme sadece kendi kişisel hedeflerine odaklanıp, başkalarına zarar vermek pahasına koşan birbiriyle rekabet halinde kişiler değiliz.\”Yerel Köklere Sahip Tek bir Şirket \”Bu ilke, hissedar ve müşterilerimiz için en iyi sonucu elde etmek amacıyla tüm ekiplerimizin jet toptan dakika tek bir şirket olarak çalıştığı anlamına gelir. hizmetlerini bakınca yukarda belirtilen dört özelliği görebilmesi için, nerede çalıştığımıza ve işimizin ne olduğuna bakılmaksızın tutarlı bir çalışma biçimine sahip olmamız parça kontör gerekmektedir.
\”Parça kontör , cep lira , Toptan kontör ,parcatl ve parça kontör hizmetlerini Müşterilerimizin, yaşamın fırsatlarını en iyi şekilde değerlendirmelerine yardımcı yerine getirmeliyiz.\” \”Bunu başarabilmek için müşterilerimizin hız, indeks ,sadelik ve güven ile hareket eden müşteri odaklı, yenilikçi, hırslı ve rekabetçi ve yerel kökleri olan uluslararası bir şirket olduğumuzu görmeleri yönünde ilerliyoruz. \”
3: toptan kontör nedir ? Toptan kontör hatta yüklenir ?
Aşağıda belirtmiş olduğumuz yazılarda Toptan kontör hakkında bilgi sahibi olun
\”Fatura Tahsilatı, Parça kontör Yükleme ve Toptan Kontör Bayiliği ;
Eylül Telekom parça kontör,ceplira,toptankontor,parcatl,parcakontor değerlerini (hız, ,özgünlük , sadelik ve güven) sergileyen çalışanları takdir etmeye ve kutlamaya yönelik Global bir uygulamadır.
•\”Her ülkede Eylül Telekom değerlerini sergileyen en iyi 2 veya 3 kişi veya ekp seçilmektedir. \”
•\”Her Operatör Şirket tarafından seçilen kişilerin (Global Kahramanlar) hikayeleri global olarak paylaşılarak içersinde paylaşılmaktadır.\”
Parça kontör,toptankontor,ceplira,parcatl ve parça kontör eylül Telekom hizmeti almaktadır\”
\” değerleri rehberliğinde sosyal sorumluluğumuz anlamında \”eylül Telekom \” çatısı altında faaliyetlerimize devam etmekteyiz.verebilmektedir.