Health Tourism Turkey Coordinatory

Isyeri Adi: Health Tourism Turkey Coordinatory
Sektör: sağlık turizmi
Ülke: Turkey
Sehir: genel
Adres: istanbul adana kayseri izmir ankara bursa
Posta Kodu: 38010
Telefon: 905334845569
Fax: 905334845569
Eposta: gul@healthtourism.com.tr
Web Adresi: Gul

Ilgili Kisinin

Adi Soyadi: Soydan
Eposta: gul@healthtourism.com.tr
Telefon: 905334845569
Isyeri Tanitimi: Tüm dünya geneli arama motorlarında sektör adı ile 1 numara olmak bizlere gurur veriyor.

1993 senesinden bugüne \\\”“Health Tourism” dünya ülkelerine öğreten, duyuran, örnek alınan ve yol gösterici olan ilk merkez olmamız bize bu haklı gururu yaşatıyor.

Çünkü, “Herkes için sağlık, herkes için en iyi hizmet, herkes için sevgi” bizim ilkemizdir.

Çünkü “Sağlık Turizmi güvene dayalı bir turizm şeklidir.”

Sizlere en iyi doktorlar, en iyi hastaneler, en iyi diş hekimleri ve en iyi saç ekim merkezleri neresidir önermek bizim en önemli vazifemizdir. Bu sağlık sistemi yanlışları yüzünden Canım Annemi kaybetmiş biri olarak ve birçok mağdur edilen ve çare arayan hasta yakınlarını dinleyen biri olarak bunu yapmak Allah katında, hem şahsi, hemde kurumsal görevidir/ görevimizdir.

Dünya ülkelerinde, en güvenilir hastaların referans gösterdiği, arama motorlarında reytingi en yüksek olan merkezimiz;

www.healthtourism.com.tr ve www.doctorsmarketingservice.com ile Dünya genelinden en çok hasta kabul eden ve hizmetini sevgisi ile pekiştiren tek ve dünya ülkelerindeki ilk merkezdir. First Health Tourism Coordinator in the World ünvanı ile dünya genelinde tanınmakta, bilinmektedir. ”

Her zaman daha yüksek hedeflere koşan şirketimizin başarısının sırrı, \\\” ÖNCE İNSANA SEVGİ VE YARADANIN YARATTIKLARINA SAHİPLENME DUYGUMUZDUR \\\”

Ve bu yola baş koyanlar ancak bu politikayı ilke edinirlerse, başarıya ve yüksek hasta kabulüne ulaşabilirler. Eğitim her işte olduğu gibi sağlık turizminde de şarttır.

Dünya ülkelerinde Sağlık Turizmi sektörünün doğmasına, bu sektörde yeni meslek ve istihdam alanlarının oluşturulmasına eğitime önder olan şirketimiz, insanlığın menfaati için eğitime, eğitmeye önem vermektedir. Bu tekerleği biz keşfettik diyoruz. Hukuksal uygulamaları, izlenecek yolları, bu işe başlayan, yada bu işde görev alacak herkese öğreten Health Tourism Turkey Koordinatorlüğüdür. Sağlık turizminde Türkiye de ve Dünyada başarı sağlayan ilkler bunu bilirler ve dillendirirler.

TEDAVİ VE OPERASYON TALEP EDENLERİN, MUTLU, MESUT VE SAĞLIKLI AYRILMALARI BİZLER İÇİN RABBİMİZ KATINDA EDİNDİĞİMİZ EN ÖNEMLİ MERTEBEDİR.

Şifa, Sağlık ve Güzellik Dileklerimizle,

Gül Soydan

Health Tourism Turkey Coordinator / World Health Tourism /

gul@healthtourism.com.tr , gul@gulsoydan.com
SAĞLIK TURİZMİ ARACISI OLMAK İSTEYENLER LÜTFEN MAİL GEÇSİN VE KENDİLERİNİ TANITSINLAR