İş Güvenlik Marketi ve Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti.

Isyeri Adi: İş Güvenlik Marketi ve Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti.
Sektör: İş Güvenliği
Ülke: Türkiye
Sehir: İstanbul
Adres: Turgut Reis Mahallesi B-14 Blok No.27 Tekstilkent/Esenler – İSTANBUL
Posta Kodu: 34325
Telefon: 02124387325
Fax: 02124384207
Eposta: tanitim@isguvenlikmarket.com
Web Adresi: http://www.isguvenliklevhalari.net

Ilgili Kisinin

Adi Soyadi: Orhan Akdereli
Eposta: tanitim@isguvenlikmarket.com
Telefon: 02124387325
Isyeri Tanitimi: İş güvenliği malzemelerinin vazgeçilmezlerinden biri olan levhalar konusunda uzun yıllardır profesyonel kadromuzla çalışmalarımızı titizlikle yürütmekteyiz. İş Güvenlik Levhalarını dünya standartlarına uygun olarak üretmekle birlikte kaliteye ve çalışan güvenliğine verdiğimiz sonsuz emekle sektörün lider isimlerinden biri olmayı başardık.

İş güvenliği sloganları, inşaat alanı uyarı ikaz levhaları, çevre koruma tabelaları, çevre temizlik düzen levhaları, elektrik tehlikesi uyarı işaret etiket ve levhaları, temizlik ve hijyen işaret levhaları, patlayıcı ortam ikaz işaret levhaları, yangın işaret levhaları, çıkış yönlendirme exit tabelaları, araç yaya trafiği forklift ve iş makinesi işaretleri, kişisel korunma uyarı tabelası, makine ekipman kullanma talimat panoları, düşme tehlikesi işaret levhaları, denizcilikte kullanılan IMO sembolleri, fosforlu lümen işaretler, doğalgaz uyarı ve güvenlik malzemeleri levhaları üretimini yaptığımız “1 milyon çeşit” iş güvenlik levhalarından sadece bir kısmı.

Konusunda uzman çağrı merkezi operatörlerimiz de müşterilerimize satış öncesi ve sonrası ihtiyaçları doğrultusunda doğru bilgi ile kaliteli hizmeti sunmaktadırlar.

İş Güvenlik Levhaları olarak sektörün önde gelen ismi olmayı; daima kaliteli üretim, sonsuz müşteri memnuniyeti, uygun fiyat listeleri, hızlı ürün teslimatı ve tabi ki dürüst çalışma anlayışı ile başardık.
Bugünden sonra da bu prensiplerimizden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti sunarak yolumuza başarılarımızla devam edeceğiz.

www.isguvenliklevhalari.net

Etiketler: Levha, iş güvenlik levhaları, uyarı ve ikaz işaretleri, IMO semboller, yangın işaret levhaları, fosforlu levhalar, yol levhaları, elektrik ikaz levhaları, yasaklayıcı ikaz levhaları, kalite çevre ve ilk yardım levhaları, yangın ikaz ve yönlendirme levhalar