KAZA AVUKATI – TURKSE LETSELSCHADE BURO

Isyeri Adi: KAZA AVUKATI ELFI `TURKSE LETSELSCHADE BURO`
Sektör: HUKUK – AVUKAT
Ülke: HOLLANDA
Şehir: ROTTERDAM
Adres: Beursplein 37 kamer 339 a
Posta Kodu: 3011AA
Telefon: 010-2052630
Fax: 0102409350
Eposta: info@kazauzmani.nl
Web Adresi: www.kazauzmani.nl

İşyeri Tanıtımı: Trafik ve is kazalari tazminatlari hakkiinda danismanlik ve hukuk hizmeti Turkce olarak verilir.

Sizlerin ve yakınlarınızın karıştığı is ve trafik kazaları ve olayların sonrasında bilgi sahibi olmadığınız haklarınızın varlığından sizleri haberdar eden,  doğru yol gösteren ve çözüme giden yöntemlerle sağlıklı ve doğru bilgileri sunan  ELFI Letselschade  & Advies Kuruluşumuz, Hollanda’nın tamamında faaliyetlerine devam etmektedir. Uzman ve deneyimli kadromuz ile sorunlarınızın çözümünde sizlere öncülük ederken, bireysel yaralanma davalarında uzman eksperlerimiz ve danışmanlarımız sizlere ve mağdur olan yakınlarınıza yardımcı olmaktadır. Gücümüzü geçmişte takip ettiğimiz  ve şuan halen görülen davamızdaki müşterilerimizin memnuniyetinden almaktayız. Hollanda da yaşayan ya da yurtdışında bulunan vatandaşlarımıza yardımcı olarak, tazminat haklarının takibini  neticelendirmekteyiz. Hollanda’da ki ev adresinizi’de ziyaret ederek, herhangi bir kaza sonucu daha çok mağdur olmamanız için çalışırız ve haklarınızı koruruz. Mağdur iseniz, uğramış olduğunuz her türlü kayıp, maddi ve manevi zararlarınız  karşısında ELFI Letselschade & Advies Kuruluşumuz, bir ilkeye  öncülük ederek, Profesyonel Danışmanlık Yönetim kadrosuyla çağdaş bir anlayışı bir adım ileriye taşımaktadır.

Davanızı, hemen başlatmak için lütfen 010-2424124 ile iletişime geçiniz. Hastanede, evinizde veya işyerinizi  ziyaret ederek sahip olduğunuz haklar ve sorumluluklar hakkında sizi bilgilendiririz.

Diğer sayfalarımızı da incelemenizi bekleriz.

Bu konuda  ilgili sorularınız veya başvurularınız için telefon, mail , fax veya web sitemiz aracılığı ile bizimle temasa geçebilirsiniz.