La Capella Organizasyon & Events

Isyeri Adi: La Capella Organizasyon & Events
Sektör: Organizasyon
Ülke: Türkiye
Sehir: Antalya
Adres: Fener Mah. 1967 sok. Deren apt. no: 22/5 Antalya
Posta Kodu: 07000
Telefon: +90 242 3249454
Fax:
Eposta: info@lacapella.org
Web Adresi: www.lacapella.org

Ilgili Kisinin

Adi Soyadi: Hakan Soğucak
Eposta: hakan@lacapella.org
Telefon: 0507 335 6639
Isyeri Tanitimi: Yaklaşık 10 yıllık deneyimlerimizi, yeni ve daha kurumsal bir marka, genç ve dinamik bir ekiple buluşturduğumuz La Capella Organizasyon Ağustos 2009 tarihinden itibaren faaliyetlerine başlamıştır.
Geçtiğimiz 10 yıl içerisinde bir çok organizasyon, etkinlik, konser ve turnuvaya imzasını atan SCK Organizasyon şirketinin, Reklam, Tasarım, Web Design gibi reklam departmanının ve Ticaret bölümümüz olan Müzik enstrüman, sahne ekipmanları, Profesyonel Işık ve Seslendirme hizmetleri kiralama ve pazarlama birimleri eklenmiştir.
Bugün La Capella Organizasyon ailesi olarak sizlere daha iyi ve kaliteli hizmeti en iyi fiyata sunacak teklifleri hazırlıyoruz. La Capella ekibi olarak, müşterinin ihtiyaçlarına uygun olan en iyi ürünü veya hizmeti temin etmek, sorunlara kalıcı ve hızlı çözümler getirmek, organizasyonun tüm unsurları arasındaki düzeni ve bağı geliştirmek ve sizlerle oluşturduğumuz bütünün vazgeçilmez parçası olmak misyonuna sahibiz.
Bir organizasyonun en önemli yönetimi bugün ekibimizin sloganıdır.
La Capella Organizasyon sizlere yapacağınız organizasyonlarda ve reklam hizmetlerinde doğru İNSAN, doğru HİZMET/MAL ve optimum ZAMAN garantisi verir. Daha güçlü ve size daha iyi hizmet verebilecek bir şirketle tekrar sektörde yer almanın heyecanı içerisinde. Ulusal ve Uluslar arası birçok çözüm ortağımızla sizlerin hizmetinizde olduğumuzu belirtmekten onur duyarız…
La Capella Organizasyon
Fener Mah. 1967 Sok. Deren Apt. 22/5 ANTALYA/TURKEY
+90 242 324 9454
+90 507 335 6639
info@lacapella.org

Etiketler: Antalya organizasyon şirketleri, Antalya organizasyon firmaları, ses ve ışık tesisatı kiralama, canlı müzik, animasyon, danscı, incentive, mice, toplantı grubu, konaklama, animasyon, antalya organizasyon, fuar ve kongre organizasyonu, ajans hizmeti, özel gün ve davet organizasyonu, düğün organizasyonu, süsleme ve dekorasyon, reklam ve tanıtım hizmetleri, fuar stand tasarımı, host ve hostes temini, tur,