Med Tıp

medGonderen: Engin GÖKNAR Email:info@medtr.com

Medikal alanda faaliyet gösteren firmamız,  Etilen Oksit Gaz Sterilizatörü ve kartuşlarının üretiminin yanı sıra Sterilizasyon sarf malzemeleri ve Hasta transfer sisteminin üretimini  de yapmaktadır. Firmamız ISO 9001:2008 EN ISO 13485 medikal ürün güvenlik sistem ve akredite kuruluş CE belgelidir. İzmir genel merkez olmak üzere yaygın bayi ağı ile Türk Standartları Enstitüsü hizmet yeterlilik ve Sanayi  Ticaret Bakanlığı satış sonrası hizmetlerini başarıyla ulaştırmaktadır.

ZEOSS markası uluslararası pazarda yaygın ürün portföyü ile, kalitesi ve güvenirliliğini ispat ederek müşteri memnuniyetini sağlamıştır.

Üretimini yaptığımız ürünler;  Zeoss Etilen Oksit Gaz Sterilizatörleri,  Etilen Oksit Gaz Kartuş Kiti, Etilen Oksit Alüminyum Kartuş, Etilen Oksit Gaz Dedektörü,  Masa Üstü Kartuşlu Etilen Oksit Gaz Sterilizatörleri Endüstriyel Etilen Oksit Gaz Sterilizatörü, Kimyasal, Biyolojik İndikatörler, Sterilizasyon Ruloları, Sterilizasyon Rulo Askı ve Kesme Aparatı, Yatak Transfer Sistemi, (Rollbord)

Teknolojik ve tasarım olarak donanımı yüksek ürünlerimiz ile muadil sistemlere öncülük etmekteyiz.