Otorento – Oto Kiralama

Isyeri Adi: Otorento
Sektör: Oto Kiralama
Ülke: Türkiye
Sehir: İstanbul
Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad. No::294/71 Erenköy
Posta Kodu: 34768
Telefon: 4443009
Fax:
Eposta: info@otorento.com
Web Adresi: www.otorento.com

Ilgili Kisinin

Adi Soyadi: Nusret Can
Eposta: info@otorento.com
Telefon: 4443009
Isyeri Tanitimi: Otorento.com – Türkiye’nin En İyi Araba Kiralama Sitesi

Sizin için, kaliteli hizmet veren yüzlerce araba kiralama şirketini aynı çatı altında buluşturduk. Araba kiralamayı kolay, güvenli ve uygun fiyatlı bir hale getirdik.

Araba Kiralamanın En Kolay Yolu

Otorento.com’da istediğiniz arabayı kolaylıkla kiralayabilirsiniz. Kiraladığınız araba dilediğiniz yere, evinize, işyerinize ya da sizin belirttiğiniz bir adrese teslim edilir ve dilediğiniz yerden teslim alınır. Her türlü soru ve sorununuz için 24 saat hizmetinizdeyiz.

Araba Kiralamanın En Güvenilir Yolu

Otorento.com’dan ihtiyacınız olan arabayı güvenli bir şekilde kiralarsınız. Üye işyerlerimizin tamamı kalite testini başarıyla geçmiş kurumlardır. Benzeri değil, bizzat ekranda özelliklerini gördüğünüz araba hizmetinize sunulur. Arabalarımız en fazla 3 yaşındadır.

Araba Kiralamanın En Uygun Fiyatlı Yolu

Otorento.com bir araba kiralama marketidir. Fiyatlar tamamen dinamik olup, arz ve talebe göre oluşur. Her kiralama lokasyonunda çok sayıda alternatif şirket size hizmet sunmak için rekabet halindedir. Şartlara göre, kiralama şirketleri her an fiyatlarını değiştirebilme hakkına sahip olduğundan, otorento.com’u sık sık ziyaret ettiğinizde promosyonları yakalama şansınız artar.

Etiketler: Türkiye oto kiralama, araç kiralama, araba kiralama, Istanbul araç kiralama