regusGonderen: Ayse kayacilar Email:aysekayacilar@gmail.com

Sirket Profili:

Regus her gün 800.000’den fazla müşteriye kendi tarzlarında daha verimli çalışmaları için yardımcı olan 1500 lokasyon 600 sehir ve yuz ulkede hizmet veren dünyanın en büyük, global, esnek iş yeri sağlayıcısıdir. 20 yılın aşkın süredir Regus daha etkin çalışabilmeleri için her tipte işletmeye, ihtiyaçlarına uyacak şekilde çözümler sunuyor.

Amac:

Regus urünleri ve hizmetleri, müşterilerinin kendi esas işlerine yoğunlaşmasına ve yeteneklerini en yüksek etkiyle kullanmalarına yardımcı olur.

Hem global kurumsal firma hem de fikir sahibi girişimci müşterilerine daha esnek, daha uygun maliyetli çözümler yaratmada, çalışmalarında daha dinamik ve atik olmalarına; 21. yüzyılın iş dünyasındaki beklenmedik zorluklar ile daha iyi mücadele edebilmelerine yardımcı olmayi hedefler.

Urun ve Hizmetler:

ofis

sanal ofis

toplanti odalari

videolu iletisimler

Business lounge hizmetleri

businessworld

afet yonetimi

dis kaynak kullanimi

Marka sloganı:

\\\” İstediğiniz şekilde çalışın\\\” olan Regus, nerede olurlarsa olsunlar mümkün olduğu kadar verimli ve etkili bir şekilde çalışabilmeleri için müşterilerine, ihtiyaç duydukları desteği sağlama yönündeki kararlılık gostermektedir.

website: www.regus.com.tr

email:aysekayacilar@gmail.com

adres: Ayazaga mah. meydan sk. Beybigiz Plaza K:26, Maslak, 34396 Istanbul

Telefon: 0212 335 26 00