TEMELLİ GRUP TAAHHÜT HİZMETLERİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

temizlikGonderen: Münir TEMELLİ Email:temelli@temelli.com.tr

Rekabetin oldukça fazla olduğu ülkemizde birçok alanda çözümler üreten TEMELLİ GRUP; hizmet verdiği tüm kurum ve kuruluşlara katma değer sağlamayı, teknolojik gelişimlere ayak uydurarak personel eğitimi ve verimliliği arttırmayı, hizmetlerinde yenilikçi olmayı, kalite ve güvenilirliği sağlayarak sektöründe lider firma olmayı, devamlı olacak şekilde rekabette bir adım önde olmayı sağlayacak stratejiler üretmeyi planlıyoruz.

Hizmette farklı anlayış..
Liberalleşen Dünya ekonomisinin getirdiği daha fazla rekabet ortamı, yeni bir iş ortamını doğurmuştur. Değişen şartlar ülkemizde ticari kuruluşları daha verimli, daha az maliyetli ve daha risksiz yeni çalışma metotları aramaya yöneltmiştir.

TEMELLİ GRUP, yeni ve daha modern çalışma metotları ve teknolojiyi kullanarak, yeni talepleri karşılamak amacıyla, geniş bir hizmet yelpazesi geliştirmiştir.

TEMELLİ GRUP kendini hızla geliştiren, müşteri odaklı, yenilikçi, lider, birçok alanda faaliyet gösteren hizmet organizasyonudur.. Bugün, her sektörden ulusal ve uluslararası birçok kurum ve kuruluştan oluşan geniş bir müşteri portföyüne sahiptir.

TEMELLİ GRUP, teknolojik yeniliklerle sağlamış olduğu bilgiyi, eğitim ve takım çalışması ile gerek iş çevresi, gerekse sosyal çevrelerinde sürekli artan hizmet standartları beklentilerini karşılamaktadır.Amacımız iyi bildiğimiz ve uzmanlaştığımız konularda müşterilerimize en iyi hizmeti doğru zaman ve daha ucuza sağlmaktır.

VİZYONUMUZ

Çalışanlarına ve müşterileri en iyi şartları sunan, mükemmelliğin peşinden giden, sektörün takip edilen öncü firma olmaktır.

MİSYONUMUZ
Çalışanlarımızın daha yüksek performans göstermelerini sağlamak, müşterilerimize kendilerini değerli ve daha mutlu hissedecekleri ortamı hazırlamaktır.

Müşterilerimizin çalışma ortamını daha iyi hale getirerek hayatlarını kolaylaştırmak, iş memnuniyetlerini yükselterek iş verimliliğini artırmaya yardımcı olmak kurumumuzun en temel görevlerinden biridir.

Kalite Politikamız
İş hayatındaki en önemli iki unsur, değer ve performanstır. Öğrenme arayışının hiç sona ermediği bir çalışma düzeni içerisinde gelecekteki liderlerini de kendi yetiştiren kurumumuz, mükemmellik tutkusu olmadan hizmet verilemeyeceği inancını taşımaktadır.

Müşterilerimiz bizim için çok değerli olup, her şeyden önce iş ortağımızdır ve bizler onlar için var olmaya çalışıyoruz..

Değerlerimiz;

Kanun ve yönetmeliklere saygılı olmak,
Müşteri odaklı, güvenilir olmak,
Araştırmacı, Dinamıik anlayış,
Girişimcilik, Takım ruhu ve verimlilik,
Sektöründe lider firma olmaktır…

Telefon: 444 0 635
Faks: 0422 325 04 04
Mail: temelli@temelli.com.tr
Web: www.temelligrup.com
Cep: 0552 911 16 16